שטיחי גומי למטבח

שטיח גומי למטבח - להוסיף צבע ללב הפועם של הבית

המטבח שלנו מהווה הלב הפועם של הבית. המקום בו המשפחה מתרכזת לקפה של הבוקר, לארוחת הצהריים לאחר בית ספר ולארוחת הערב לאחר יום ארוך. חלקנו מבלים שעות במטבח בבישול קדחני, ואחרים - רק נהנים לראות אותו נקי ומטופח. כעת נוכל להוסיף לעיצוב המטבח אלמנט נוסף, שיוסיף צבע, כמו גם פונקציונליות, בחודשי החורף והקיץ - שטיח גומי למטבח.

נראה כמו שטיח בד - עם כל היתרונות של PVC

כאשר מביטים בעיצובים השונים של שטיחי גומי למטבח בקטלוג של מרבדים אפשר לטעות ולחשוב שמדובר בשטיח מבד. אך במקום החומר הסופג בתוכו את כל הלחות, חלקי הירקות הנופלים מבלי משים על הרצפה, ושאריות רוטב וקפה - אנו יכולים לעצב את המטבח עם שטיח ויניל שקל מאד לנקות ולחדש. שטיחים עשויים מPVC עמידים הרבה יותר, ועדיין מעניקים תחושה נעימה תחת רגלינו, בייחוד בימי החורף הקרירים בהם רצפת השיש מקפיאה במיוחד.

מתאימים את השטיח במטבח לפלייסמנטים על השולחן

רבים מעדיפים ליצור התאמות של טקסטורות שונות ברחבי החדר. שטיחון למטבח המותאם בטקסטורה לפלייסמנטים על השולחן, לווילון על החלון או אפילו לחלק מכלי הבית יצור מראה מושקע, מעוצב והרמוני. השטיחונים המודפסים במגוון רחב של טקסטורות המוצעות על ידי חברת "מרבדים" מאפשרים ליצור את המראה המושלם.

שטיח PVC - גם לימים הקרירים של החורף או לקור המזגן בקיץ

בניגוד לחלקי הבית האחרים, בהם אנו משלבים שטיחים מקיר לקיר, או שטיחונים אחרים עשוי בד, רצפת המטבח בדרך כלל עשויה מריצוף. אם מדובר באבני שיש, גרניט או אף ריצוף קרמי - לכולם תכונה אחת בולטת - הטמפרטורה שלהם תהיה נמוכה יותר משל רצפה עליה מונח שטיח. כאשר אנו מבשלים או אוכלים את ארוחת הערב יחפים במטבח, הרבה יותר נעים לעשות זאת על שטיחון שניתן לנייד ממקום למקום במטבח.

לסיכום, לשטיחי מטבח יש מגוון עצום של יתרונות לבית, החל מהפן העיצובי ועד לנוחות העבודה והשהות במטבח. אז היכן מרוכזים העיצובים המרהיבים ביותר?...

מחפשים שטיחוני גומי מעוצבים למטבח? בקרו עכשיו באתר מרבדים וגלו עולם שלם של עיצוב שטיחוני PVC המונח לרגליכם!