שטיחים מיוחדים לאמבטיה

שטיחים מיוחדים

שטיחים חדשניים בהישג ידך

השטיח הוא לא רק פריט אבזור לנוי ועניין בבית, הוא מדגיש את סגנון העיצוב, תוחם את האזור בו הוא מונח, ומשמש כמצע רך על הרצפה הקרה. למרות יתרונותיו הוא מצריך תחזוקה מורכבת הכוללת שאיבה, אוורור, וגלגול בעת פעולת שטיפת הבית. אולם לא כך הדבר עבור שטיחי ה PVC שטיחים מיוחדים אלו, ססגוניים, ניידים, קלי משקל, וקלים לניקוי, אשר יוסיפו לחלל המגורים את המגע, שהיה חסר. על שטיחים מיוחדים במאמר הבא!

שטיחי PVC מעוצבים לכל חלל בבית

אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא שימוש בחומר הגלם PVC למטרות עיצוב, נראה כי, פיתוח אחרון שלו הביא את החומר התעשייתי, ששימש עד כה כחיפוי רצפה למפעלים תעשייתיים ומבנים ציבוריים, לדרגת רכות כזאת, המאפשרת עיבוד והדפסה. החומר המתקבל הוא מצע PVC בעובי של בין 3-4 מ"מ, קל להנחה/ הדברה, קל לניקוי, ומגיע בשלל דוגמאות וגדלים.

כיום ניתן ליהנות משטיחים מעוצבים ומגוונים, בגימור דמוי שטיח ארוג, (אשליה היוצרת את הרושם, שהשטיח ארוג, אבל למעשה מדובר בשטיח PVC) בעלות נוחה, כך שניתן להוסיף סגנון לכל חדר בקלות. השטיחים המוצעים מגיעים במידות מ-60/80 ועד 250/350

שטיחי במבוק

הבמבוק מביא סגנון טבעי לבית, נעים, נח, קל לתחזוקה, ובשפע של דוגמאות מעולם החי והצומח, השטיח מתאים לכל מרחב יבש בחלל הבית, לחדרי ילדים, חדרי מגורים, מסדרונות, כחיפוי לפינת האוכל, ואפילו למרפסת המקורה. בניגוד לשטיחים ארוגים, במקום להכביד על המרחב, השטיח דווקא מקליל את המרחב, מה שהופך אותו מתאים במיוחד, כאשר סגנון העיצוב הוא כפרי, כיוון שיש בכוחו של הבמבוק הדק והאותנטי לאזן את כובד הריהוט. התחושה האוריינטלית והאותנטית, הקלילות והחומר הטבעי, מעניקים אווירה נינוחה.

יתרונות השטיחים המוצעים:

טכנולוגיית ההדפסה על שטיחי ה PVC והבמבוק מבטיחה עמידות ואיכות צבע לאורך זמן התחזוקה קלה, באמצעות מטאטא ומטלית לחה בלבד. שטיחי הPVC מתאימים כשטיחים מיוחדים לאמבטיה, כיוון שהם עמידים למים ולתנאי לחות קשים, ובאמצעות הדבקה, אשר מקבעת את השטיח, גם אינם זזים (ניתן כמובן לבצע שימוש גם ללא הדבקה)

מלבד הדוגמאות המוצעות באתר הבית של "מרבדים" קיימת אפשרות להדפיס גרפיקה או תמונה בהזמנה אישית. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהדגמים הקיימים באתר- שטיחי PVC , שטיחי במבוק ועוד.

"מרבדים" בית לעיצוב, עיצוב וייצור ישראלי "כחול לבן" של שטיחי PVC מודפסים מצבעים אקולוגיים ועמידים ופריטים מעוצבים לבית, להזמנות, לביצוע התאמות אישיות ולפרטים נוספים, צרו קשר 04-9999717, או השאירו פרטים באתר ונציג שלנו ישוב אליכם.