שטיחי עץ למטבח

שטיחים למטבח? עכשיו זה אפשרי

אומרים שהדרך ללבו של האדם עוברת דרך קיבתו. לפי המשפט הזה, החדר החשוב ביותר בבית הוא לא הסלון או חדר השינה - אלא המטבח. אנחנו מבלים הרבה יותר זמן במטבח שלנו ממה שנדמה לנו. ולמרות זאת, בבתים רבים, גם המעוצבים שבהם, הרבה פעמים המטבח מוזנח ברמה האסתטית.

מטבחים הם חדרים פרקטיים, זה נכון. הם צריכים להתאים לצרכים של מי שמשתמש בהם. אבל מטבח יפה הוא מטבח שכיף לעמוד ולבשל בו. וככל שהטבח נהנה יותר - ככה האוכל טעים יותר.

הגיע הזמן להשקיע במטבח, הלב של הבית. אז איך עושים את זה במהירות ובקלות? לא צריך להחליף את הקרמיקה או את הארונות וגם לא לקנות סרוויסים חדשים. באמצעות שטיח אפשר לשנות מראה של חדר תוך רגע ולהפוך אותו למשהו חדש לגמרי.

שטיח? במטבח?

שטיחים הם לא הדבר הראשון שעולה לראש בעיצוב המטבח. יש לכך סיבה טובה: המטבח הוא אזור מלוכלך. כלים נשברים, אוכל נשפך ומכתים את הרצפה. מים שמשפריצים מהכיור בזמן שטיפת הכלים לא עוזרים לשמירת הניקיון.

בהתחשב בכל הדברים האלה, שטיחים נתפסים כעוף מוזר בסביבה הזאת. וזה נכון, כשמדובר בשטיחי בד. אבל יש פתרון אחר: שטיחי PVC מעוצבים. שטיחי ה-PVC של חברת marvadim עשויים מחומרים עמידים במיוחד ומושלמים לרצפת המטבח.

כשמדובר ברצפת עץ, יתרון הלינולאום מתחזק. רצפת עץ בסביבת המטבח נוטה להישחק מאוד מהר. הרטיבות, הלחות והלכלוך לא עושים טוב לרצפת עץ. לכן שטיח למטבח מעץ הוא הפתרון המושלם - הוא לא מחליק, הוא קל לניקוי, והוא מגן על הרצפה מכל פגע.

חוץ משטיחי ה-PVC, אצלנו בmarvadim תוכלו למצוא שטיחי עץ מבמבוק שמתאימים לכל חדר. שטיחי הבמבוק שלנו הם מינימליסטיים ובעלי ניחוח יפני שיכול להפוך כל חלל לאלגנטי יותר. שטיחי הבמבוק מגיעים מעוטרים בצבעים עדינים ופסטליים, ובשישה גדלים שונים. שטיחי הבמבוק המודפסים שלנו מגיעים עם משטח תחתון נגד החלקה, מסגרת קנבס שחורה התפורה מסביב לשטיח ושומרת המבנה של השטיח. שטיחי עץ למטבח הם תוספת טבעית ומקורית המעניקים אווירה חמה לחדר והופכים אותו לנעים הרבה יותר לעבודה.

לקבלת מידע נוסף של שטיחי עץ למטבח, ניתן ליצור קשר דרך אתר האינטרנט או בטלפון 03-6422533