שטיח כניסה בהזמנה אישית

שטיחים בהזמנה אישית – איך זה עובד?

אין כמו שטיח כניסה בהזמנה אישית שמקבל את פני הבאים. שטיח המעוצב בדיוק בסגנון שרוצים וכולל את כל האלמנטים העיצוביים, שמשתלבים בצורה הרמונית ומושלמת לצד האחרים. במקום להתפשר ולרכוש שטיח PVC עם הדפס שיש כמו לכולם, מדוע שלא להזמין שטיחים בהזמנה אישית, כאלה שעושים בדיוק עבורכם, כאלה שלא תמצאו במקומות אחרים מלבד בכניסה לבית שלכם?

שטיח בהתאמה מלאה לכל אחד

שטיחים בהזמנה אישית, כפי שניתן לנחש, הם שטיחים המוזמנים על ידי הלקוח ומתייחסים לסגנון העיצובי שבו הוא מעוניין. מדובר בהדפסה על לינולאום, ויניל, PVC, הדפסה בהתאמה מלאה. הלקוח בוחר באיזה הדפס הוא מעוניין ובעזרת מכונת הדפסה מיוחדת יוצרים שטיח ייחודי עבורו. ההדפסה עצמה נותרת על השטיח בשל השימוש בצבע המתייבש על החומר הקים והיא מאפשרת ללקוחות, הבוחרים באפשרות של שטיח בהזמנה אישית ליהנות ממנו לאורך זמן. השטיחים מגיעים במגוון רחב של מידות והם מתאימים גם לחדרי הבית, ולא רק לכניסה. שטיחים בהזמנה אישית על PVC נפלאים למטבח, לחדר העבודה, לחדר הילדים וגם לסלון. הם משווים למרחב מראה נהדר ונותנים לכל חלל אופי אישי וייחודי.

איך בוחרים שטיח כזה

כדי לוודא שאכן מזמינים את השטיח המתאים, כדאי להחליט תחילה היכן רוצים למקם אותו: בצמוד לדלת הכניסה, על המדרכה, המובילה את הבית או בכל נקודה אחרת. אחר כך יש לקבוע את הגודל שבו מעוניינים, שכן את השטיח אפשר לייצר במידות שונות. מומלץ כמובן לבדוק את הסגנון העיצובי, להחליט מראש באיזה מראה מעוניינים ולוודא שאכן יוצר את האווירה המתבקשת. אפשר אפילו אם רוצים לשלב בין כמה שטיחים בהזמנה אישית ולפזר אותם בכניסה לבית. הם מגיעים בטווח רחב של מחירים, איכותיים מאד ושומרים על הסגנון הייחודי שלהם למשך שנים ארוכות, בדיוק כ מו שטיחי בד אמיתיים.

רוצים לקנות שטיח כניסה בהזמנה אישית? אנחנו, במרבדים, נדפיס עבורכם על PVC, לינולאום או ויניל, הדפסה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן, כך שתוכלו ליהנות מהשטיח החדש שלכם בדיוק בהתאם לצורך וגם לסגנון שלכם.

מעוניינים בפרטים נוספים? רוצים להזמין שטיח יפה שיוסיף צבע?

התקשרו אלינו לטלפון 04-9999713.