שטיח למסדרון

למה צריך שטיח למסדרון?

אפשר לראות אותם בבתים רבים והם מוסיפים יופי וגם לא מעט סגנון למסדרון עצמו. השטיחים הדקים, אלה, העשויים מ – PVC, ויניל או לינוליאום, נחשבים לפופולאריים מאד בבתים רבים וגם במשרדים והם מגיעים בשלל של צבעים. אם יש לכם מסדרון ארוך בבית, כדאי לכם לרכוש גם שטיח למסדרון. מדוע? הנה, כמה סיבות:

כי הוא מגן על הריצוף הקיים

מי שבוחר שטיח למסדרון יגלה שמדובר בפתרון עיצובי נהדר, שמציע לא מעט יתרונות. אחד מהם הוא היותו אמצעי המגן על הרצפה הקיימת. גם אם השטיח איננו מכסה את כל רצפת המסדרון (כפי שקורה בדרך כלל) הוא מגן על חלק ממנה ושומר עליה לאורך זמן.

כי הוא מוסיף יופי וסגנון מיוחד

שטיח למסדרון מוסיף הרבה מאד סטייל למרחב כולו. מדובר בשטיחים דקים מקסימים, העשויים מ-PVC, שטיחים המשווים לכל מסדרון מראה יוצא דופן. אלה יכולים להיות שטיחים המעוצבים בסגנון אתני מיוחד מאד, שטיחים בסגנון מודרני יותר, שטיחים עם אלמנטים גרפיים שונים ועוד ועוד. האפשרויות הן רבות וכל אחד יכול למצוא למסדרון שבביתו את השטיח המתאים ביותר.

משתלב נהדר לצד כל אלמנט

בין אם תלויות על קירות המסדרון תמונות כלשהן ובין אם נמצאת בו שידה עם אלמנטים שונים, השטיח הוא אפשרות עיצובית נפלאה, כחלק מכלל האלמנטים שבמרחב. חשוב כמובן לבחור שטיח למסדרון המעוצב בסגנון העיצובי השולט בבית, כזה המתכתב בצורה הנכונה עם שאר האלמנטים. ואיך עושים את זה? בוחנים מספר אפשרויות, סגנונות שונים של שטיחים, המיועדים למסדרון, וכך מוצאים את המתאים ביותר מתוך המגוון העצום.

החלטתם לרכוש שטיח למסדרון אבל אתם מתלבטים במה לבחור ומה מתאים? מבולבלים מהשפע הרב ומתקשים למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורכם ועבור המרחב? אצלנו, במרבדים, תמצאו מגוון נהדר של שטיחים המתאימים במיוחד למסדרונות של בתים ומשרדים. שטיחים העשויים מחומרים איכותיים, שטיחים השומרים על המראה ועל היופי שלהם לאורך זמן. מעוניינים בפרטים נוספים ורוצים להזמין את השטיח? התקשרו אלינו לטלפון 04-9999713.