שטיחים לחדרי ילדים

לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה

חדר הילדים, הממלכה הפרטית שלהם, המקום שבו הכשרון היצירתי משתחרר, ומתפתח.

אין זה פלא , שהקירות, המרצפות, השולחנות, הכיסאות ואפילו השטיחים והמיטות, מקבלים שדרוג צבעוני ומגוון מעשה ידיהם להתפאר!מחפשים פתרונות עיצוב לחדרי ילדים, שיהיו פרקטיים ויחד עם זאת מרגשים ומעוררי עניין ומחשבה? מעוניינים ליהנות משטיח לחדר ילדים איכותי ועמיד, שיעניק מרחב לחקירה וסקרנות, ויגדיר את אזור המשחק בבית? הגעתם למקום הנכון! שטיח PVC הצבוע בטקסטורת אריג יפהפיה, ובדוגמאות מעוררות למידה והשראה, קל לניקוי, ושומר על איכותו וצבעו לאורך שנים רבות!

מהם היתרונות שטיחי PVC לחדר הילדים?

כשאומרים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, מתכוונים למוצר זה. שטיחים לחדרי ילדים בזול המורכבים מהחומר הפולימרי PVC בעובי 5 מ"מ, מודפסים בטכנולוגיית הדפסה חדשנית ונראים כמו שטיח ארוג.הדוגמאות המוצעות באתר הבית של "מרבדים" ובעמוד "הפייסבוק" מעוררות דמיון וחשק למשחק. כל השטיחים מודפסים בסטודיו בצפון הארץ, הם קלים לניקוי ולייבוש, עמידים לאורך זמן ומתאימים גם לסביבה רטובה. ניתן אף לקבע את מיקומם לרצפה באמצעות דבק. הילדים ייהנו מהדוגמאות המרהיבות ומהמשחקים הנגישים, וההורים ייהנו מהמחיר האטרקטיבי ומקלות הניקוי..

באילו דוגמאות ניתן לרכוש שטיחי PVC?

שטיחים לחדרי ילדים נועדו להיות מעוררי עניין, ויחד עם זאת להישאר אסתטיים ושקטים, גם בפן החזותי, על מנת לשמור על כושר הריכוז של הילדים, ולהוות מעין מעטפת שקטה.

שטיחי PVC מוצעים בדוגמאות מעולם הטבע כמו: קיפודים, ינשופים, חיות יער, לוויתנים, עלי כותרת, מבנה כוכבים בשמיים, דוגמאות גיאומטריות במגוון צבעים.

ילדים הם מגנט שואב לידע, אשר אוהבים לחקור וללמוד כל דבר הנקרה בסביבתם, ולכן עבורם הכנו סדרת שטיחי PVC מיוחדת, המעודדת למידה ומשחק: מגרשי כדורגל, קוביות צבעוניות, קלאס עם קוביות, מסלול כביש (עבור המכוניות הקטנות), כוכבים ומשבצות, מפת עולם מצוירת ועוד.

מחירי השטיחים לחדרי ילדים, זולים ואיכותיים, נקבעים לפי מידה. אתם מוזמנים להיכנס לאתר "מרבדים- בית לעיצוב" ולבחור את הדגם החביב עליכם. להזמנות אישיות ולהתרשמות משטיחים לילדים בזול

"מרבדים" בית לעיצוב, עיצוב וייצור ישראלי "כחול לבן" של שטיחי PVC מודפסים מצבעים אקולוגיים ועמידים ופריטים מעוצבים לבית, להזמנות, לביצוע התאמות אישיות ולפרטים נוספים, צרו קשר 04-9999717, או השאירו פרטים באתר ונציג שלנו ישוב אליכם.