שטיח דמוי אריחים מצוירים

שטיח אריחים מצוירים

להרגיש כמו בסיור בטירה אירופאית

אריחים מצוירים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים. הם מקנים אווירה קלאסית, פוסט-מודרנית, קולוניאלית, ומתכתבים עם בתים עתיקים עוד מימי המנדט הבריטי. הם נחשבים ליקרי ערך, ומקנים לכל חלל יוקרה שקטה, אסתטית עם צבעוניות מאופקת. שטיחי דמויי אריחים מצוירים יוצרים את אותו האפקט במהירות ובקלות.

אחד היתרונות המובהקים שיש לשטיח אריחים מצוירים, מלבד האופי המיוחד שהוא מעניק לכל חלל בו הוא מוצב, הוא שגרת תחזוקה פשוטה. הוא קל לניקוי, צבעו אחיד, הפולימר ממנו הוא עשוי עמיד למים/ אינו סופח נוזלים וריחות. בנוסף ניתן להזיזו בקלות, וזהו יתרון המקל על המבקשים לבצע שינויים בחלל ולעצבו מחדש. ורסטיליות ותפעול פשוט הן תכונות ההופכות את השטיח לאטרקטיבי במיוחד עבור דיירים המעוניינים להעבירו בין דירות, או בין חללים בתוך הבית עצמו.

לשטיח דמוי אריחים מצוירים יתרונות נוספים, כמו תג מחיר אטרקטיבי, המאפשר ביצוע התאמה מיטבית וורסטילית לכל חלל וכן מגוון דוגמאות בשילובים צבעוניים וייחודיים , עם דוגמאות אוריינטליות ואותנטיות, הלוקחות כל חלל למחוז אחר, ומעניקות מראה כפרי בפשטות, במהירות ובעלות נמוכה. שטיח PVC דמוי אריחים מצוירים משתלב היטב עם כל סגנונות חיפויי הרצפה כמו חיפוי עץ קלאסי, חיפוי דמוי עץ, אריחי גרניט פורצלן, בריקים ועוד.

"מרבדים" מציעה שטיחי PVC רכים, נוחים וחזקים בהדפסה איכותית. ניתן לבחור שילובים בהתאמה לכל סגנון של חלל מהמלאי הקיים, או בהדפסה אישית במגוון גדלים, , החל משטיחים צרים מלבניים וארוכים ועד שטיחים המתאימים לחללים גדולים במיוחד! השטיחים שומרים על מראה רענן, אסתטי ונקי, וישרתו את דיירי הבית לאורך זמן.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהדגמים הקיימים ולבחור שטיח שמהווה / שיהווה קישוט בפני עצמו, לכל מקום בחלל הבית. החל מהמסדרון, הסלון, חדר הילדים, חלל הרחצה, למטבח ואף יכול להפוך את פתח הבית לאזור כניסה מעוצב להפליא.

"מרבדים" בית לעיצוב, עיצוב וייצור ישראלי "כחול לבן" של שטיחי PVC מודפסים מצבעים אקולוגיים ועמידים ופריטים מעוצבים לבית, להזמנות, לביצוע התאמות אישיות ולפרטים נוספים, צרו קשר 04-9999717, או השאירו פרטים ונציג שלנו ישוב אליכם.