שטיחים לילדים

חושבים לקנות שטיח לילד? לא כל כך מהר

חדרי הילדים הם בדרך כלל החדרים הסוערים ביותר בבית - זה המקום בו משתוללים, משחקים, עושים בלגן ונהנים. לכן, כשמעצבים את חדר הילדים חשוב להיות פרקטיים ולהתייחס לסכנות להן ילדים מועדים יותר (במיוחד לשובבים שבהם), לצד הפן העיצובי.

כשמדובר בחדרי ילדים, שטיחים לא תמיד קלים לניקיון ולתחזוקה. שטיח בד בחדר הילדים נמצא בסכנה יום יומית לכתמים, סימני רגליים, חלקי לגו ופירורי עוגיות שנעלמים בין הסיבים. יתרה מזאת שטיחים לילדים צוברים כמות עצומה של אבק ולכלוך, ועבור ילדים / קטנטנים עם נטייה לאלרגיה יכולים להוות מקור מעיק מאוד לנזלת, גירודים ופריחות. שטיחים יכולים להוות גם מקור סכנה משמעותי להחלקה, הדבר נכון במיוחד לגבי רצפות עץ.

בכל זאת, שטיחים לילדים הם פריט עיצובי כיפי, קליל ויפה. זו הדרך להכניס צבע ומשחק לחדר, מבלי להפוך אותו למצועצע. אז איך עושים זאת? איך שומרים על הילד, על השטיח, ובמקביל / וגם יוצרים חדר מעוצב ואסתטי?

ב-marvadim אנחנו מציעים את הפתרון המושלם לכל הבעיות - שטיחי PVC צבעוניים, במגוון דוגמאות מרהיבות, שמחות וכיפיות. PVCאו לינולאום, הוא חומר פולימרי גמיש ורב תכליתי.

קל מאוד לנקות אותו. מדובר בחומר שאינו סופג, מים, לכלוך, ריחות. הוא חלק, מלוטש ומזכיר גומי. ניגוב בסמרטוט לח וכל כתם יורד מהחומר הנוח הזה. בחדרי ילדים במיוחד, מדובר ביתרון משמעותי ביותר. בנוסף, שטיחי ה-PVC כמעט ואינם מחליקים על גבי הרצפה. האופי הטבעי של הלינולאום הוא דביק מעט, ונוטה להיאחז ברצפה, גם ברצפת הפרקט המאתגרת.

ברמה העיצובית ל-PVC יש יתרון נוסף ומשמעותי. מדובר, למעשה, במשטח שטוח שעליו אנחנו מדפיסים עיצובים מקסימים לילדים, ביניהם גם שטיחי משחק ולימוד. לאלו מצטרפת גם שטיחי הפעילות לילדים כמו שטיחי כדורגל, שטיחי משחק קלאס, שטיחי מספרים, הדפסי חיות והכל במגוון צבעים משגעים.עם שטיחי הפעילות לילדים של marvadim תוכלו ליצור עבור הילד שלכם מגרש משחקים מרגש, אסתטי והכי חשוב – בטיחותי. צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.