שטיחים לילדים בזול

ממלכת הילדים הפרטית שלכם

בעיצוב הבית, החדר הכיפי ביותר לעיצוב הינו חדר הילדים. בחדר זה יכולים המעצבים "להתפרע" מבחינה עיצובית עם ציורים, צעצועים, ורהיטים מיוחדים בצבעים והדפסים מעניינים. עלויות העיצוב הגבוהות לעיתים גורמות לנו להתעכב ולהקדיש את מירב התקציב לעיצוב החללים הציבוריים בבית, וכך אנו מגיעים לעיצוב חדר הילדים עם "הלשון בחוץ" וללא תקציב משמעותי.

כמו המבוגרים, גם הילדים שלנו מעוניינים בחדר שייצג אותם ואת אופיים. גם הילדים מעוניינים בחלל פרטי המעוצב לפי טעמם, בצבעים האהובים עליהם, עם הדמויות החביבות עליהם, מעין "ממלכת ילדים" צבעונית, שמחה ומלאת חיים שכל כולה שלהם.

חדר ילדים מעוצב בקלילות ובהנאה יכול לעשות את כל ההבדל שבעולם. אחד האמצעים הפשוטים, והזולים ביותר, לשדרוג חדר הילדים הוא שטיח. ללא צורך ברהיטים חדשים, צביעת קירות או החלפת גופי התאורה. אם ברצונכם להזריק אישיות חדשה לחדר הילדים באופן מידי – הכנסת שטיח צבעוני ומיוחד היא הדרך לעשות זאת.

שטיחים זולים לחדרי ילדים, שטיחים איכותיים לילדים שהם במחיר שווה לכל נפש/ שטיחים איכותיים לילדים במחיר שלא "קורע את הכיס" הם לא מוצר שקל להשיג. שטיחים נתפסים פריט עיצובי יקר מאוד, ולפעמים זה נכון. מחירם של שטיחי הבד הגדולים של חנויות העיצוב יכול להגיע לאלפי, ועשרות אלפי שקלים. במיוחד נעדיף שלא להוציא סכומי כסף משמעותיים כשמדובר בשטיחים לחדר ילדים - המועדים יותר ללכלוך משאר חלקי הבית.

למרות זאת – שטיחים איכותיים לחדרי ילדים בזול? יש דבר כזה. אנחנו ב-marvadim פיתחנו את המוצר המושלם המאפשר לכם לעצב את חדר הילדים בכיף, בזול ואולי חשוב מכל - בבטיחות מרבית עבור הילד. השטיחים שלנו עשויים מ-PVC, חומר זול, גמיש וקל לניקוי. השטיחים שלנו אינם ארוגים, ומגיעים בשלל צבעים, הדפסים וגדלים - לכל חדר ולכל גיל. עם השטיחים של marvadim – שטיחים איכותיים לילדים בזול הם לא פנטזיה.

אצלנו ב-marvadim שטיח הוא לא רק פריט עיצובי - אצלנו תוכלו למצוא שטיחי פעילות ולימוד עבור ילדים: מגרשי כדורגל, מפת כדור הארץ, משחק קלאס ועוד. והמחירים? מצחיקים. בכמה מאות שקלים תוכלו להפוך את חדר הילדים לממלכה מיוחדת שתשמח כל ילד וילדה.

בנוסף, היתרון החשוב ביותר של שטיחי ה-PVC: הבטיחותיות שלהם. השטיחים שלנו מונעים החלקה ומתאימים גם לרצפות עץ. הם אינם צוברים אבק, לכלוך או חיידקים, אינם סופחים נוזלים או ריחות ומתנקים בקלות בעזרת סמרטוט לח.. רוצים להקים ממלכת ילדים בבית, בלי לשבור חסכונות? אנחנו מחכים לכם ב-marvadim, צרו קשר