שטיחים עגולים לחדר ילדים

שטיח בהתאמה אישית: פתרון מעניין לשדרוג הבית בקלות

הוספת שטיח בעיצוב או צבע מעניין היא אחת הדרכים הקלות והמהירות לשדרג את עיצוב הבית. מדובר בפריט עיצובי שאינו דורש שיפוץ, הובלה מיוחדת או אפילו הזזת רהיטים קיימים פשוט פורסים על הרצפה ונהנים ממראה חדש ומרענן של החדר המוכר, תוך דקות ספורות.

עם זאת חשוב לזכור: שטיח הוא אלמנט בעל נוכחות. שטיח מוסיף צבע, מרקם או הדפס לחלל, ובעת בחירתו יש לקחת בחשבון שהוא עשוי לקחת חלק דומיננטי בעיצוב החלל. לכן, כשבוחרים שטיחים, צריך לעשות את זה חכם, נכון ומשתלם.

מחירם של שטיחים עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים. הם כבדים ומאובקים, והתחזוקה שלהם כרוכה בעבודה רבה. האמנם? הגיע הזמן שתכירו את שטיחי ה-PVC.

שטיחי ה-PVC, או הלינולאום, הם שטיחים איכותיים במחיר זול, יפים ואטומים לחלוטין מפני אבק. הם שטוחים, כך שאפשר לדמות אותם להוספת טאפט על הרצפה - זריקה של צבע או הדפס, המשתלבים בקלות בחלל. הם מוסיפים אור ועניין לחדר, בלי לגנוב לחלוטין את כל הפוקוס.

שטיחים בהתאמה אישית

אנחנו ב-marvadim דוגלים בהתאמת המוצר ללקוח במידת האפשר. חוץ מהקטלוג העשיר שלנו, אנחנו מציעים אפשרות ליצירת שטיח בהתאמה אישית. בסטודיו שלנו ב-marvadim אנחנו מעצבים ומדפיסים בעצמנו את הדוגמאות על לינולאום איכותי, ויוצרים שטיחים מרהיבים המתאימים לכל חדר ובמגוון סגנונות.

במידה ויש לכם חזון מסוים של שטיח שהייתם רוצים להכניס לבית או עיצוב שהתאהבתם בו ואנחנו לא מציעים, אנחנו יכולים לייצר שטיחים במידות ובצבעים לפי דרישתכם. בנוסף, אם אתם רוצים לבצע שינוי קל של מידות או צבעים בדגם קיים, גם זה אפשרי כאן אצלנו ב-marvadim.

שטיח עגול לילדים

כשמדובר בחדרי ילדים הסגנון העיצובי צריך להיות בראש ובראשונה - כיף. אנחנו רוצים שהילד שלנו ירגיש שהחדר שלו הוא המקום הטוב ביותר בעולם, בו הוא בוחר לשחק, לארח (וגם ללכת לישון) על דעת עצמו, פשוט כי הוא אוהב את החדר שלו.

גם כאן, שטיחים הם דרך טובה לשדרג את החדר. שטיח סרוג עגול לחדר ילדים למשל, הוא לא פרקטי ויקר. לכן, אנשים רבים בוחרים שטיח עגול לחדר ילדים העשוי מלינולאום - הצורה המעט ילדותית, היא גם יצירתית ומגניבה ומוסיפה עניין לחדר. שטיח עגול לחדרי ילדים תוכלו להזמין אצלנו בהזמנה אישית ולבחור ממגוון עצום של עיצובים מרהיבים לילדים.

שטיחים עגולים לחדר ילדים אפשר להדפיס בארבעה קטרים: 100, 120, 140 או 156 סנטימטרים. מחפשים שטיחים עגולים לילדים? אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עכשיו, תתרשמו ממבחר השטיחים שלנו ושדרגו את הבית בקלות ובמהירות.