שטיח כניסה לבית מעוצב

שטיח כניסה לבית גדול/מעוצב

העיצוב מתחיל כבר בכניסה

כניסת הבית מעוצבת, אבל על גבי הרצפה מונח שטיח חום סיבי, קשה לניקוי, ויתרה מכך כבד במיוחד, לא עוד! בשורה לחובבי העיצוב המבקשים לשדרג וליצור כניסה מרשימה ומלאה בסגנון- ניתן לעשות זאת בקלות, בפשטות ובמחיר נגיש לכל כיס, עם שטיח PVC ווניל מעוצב, המשדרג כל חלל! על שטיח הכניסה לבית של המאה ה-21, כבר שמעתם? כל המידע במאמר זה!

כניסה מעוצבת בצבעוניות שקטה

על ידי שימוש בשטיח PVC ,המתאים לעיצוב פנים וחוץ, עם הדפס המדמה שטיח ארוג, נוכל ליהנות מיתרונותיו הניכרים של חומר הPVC – מרקם חלק, עמידות, וניקוי קל, יחד עם המראה המושך והנעים של שטיח ארוג. בצורתו הגולמית הpvc הינו פולימר, הנמצא בשימוש התעשייה לרוב. זהו מוצר חזק ואיכותי, שאינו נשרט בקלות, וקל לניקוי עד מאד.

כאשר הוא מותאם לעיצוב הבית, הPVC מגיע כמשטח מרוכך (שטיח כניסה לבית גדול ניתן לגלגול) וניתן להדפיס עליו כל הדפס, לרבות, דוגמאות גיאומטריות בצבעוניות שקטה עד מונוכרומטית, דוגמאות אריחים צבעוניים- קלאסיים, ודוגמאות בהשראה מעולם הטבע.

התאמה מושלמת לכל דלת

שטיחי כניסה לבית מPVC מגיעים במספר מידות, וזאת על מנת להבטיח התאמה לכל דלת.

מגיע במידות / המידות הן:

60/80, 60/100, 70/120, 60/140, 80/140 ועוד.

טכנולוגיית ההדפסה החדשנית מבטיחה את עמידות הצבע והדוגמא, וכן שומרת על איכותם כחדשים לאורך זמן! כשטיחים המיועדים לכניסת הבית, שטיחי הPVC קלים לניקוי, ועמידים לכל תנאי מזג האוויר, כך שניתן להציבם הן בסביבת החוץ והן בסביבת הפנים. באתר הבית של "מרבדים" מוצעות 79 דוגמאות של הדפסים שונים; אותנטיים, אתניים, קלאסיים מודרניים וסולידיים. אשר מעניקים לכל מבואת כניסה אופי משלה.ניתן להזמין שטיח כניסה לבית, המעוצב באמצעות הדפסת גרפיקה, כיתוב או תמונה, בהזמנה אישית ובהתאם לסגנון המגורים שלכם!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהדגמים הקיימים

"מרבדים" בית לעיצוב, עיצוב וייצור ישראלי "כחול לבן" של שטיחי PVC מודפסים מצבעים אקולוגיים ועמידים ופריטים מעוצבים לבית, להזמנות, לביצוע התאמות אישיות ולפרטים נוספים, צרו קשר 04-9999717, או השאירו פרטים דרך האתר ונציג שלנו ישוב אליכם.