הסיפור שלנו

מרבדים היא חנות אונליין למוצרים בתחום ההום דקור ולייף סטילינג, שצמחה מתוך סטודיו קטן ומשפחתי לעיצוב גרפי בגליל התחתון.

את הסטודיו הקים אורי פישר. אורי תמיד עסק בתחום העיצוב והאמנות. בהכשרתו מעצב וצלם מקצועי והוא בעל סטודיו לצילום ואחר כך לעיצוב כבר למעלה מעשרים שנה.

הצוות שלנו בסטודיו פישר, מביא איתו תשוקה לעיצוב. התלהבות מטרנדים עכשוויים בעולם העיצוב, מחומרים חדשים ומטקסטורות מעניינות. שיחות על שילובי צבעים הן דבר יומיומי בסטודיו וויכוחים על עימוד וגימור הם סוערים במיוחד כדי להתעדכן אחר המתרחש בעולם העיצוב, אנחנו עוקבים אחר מספר בלוגים בנושאי עיצוב, אחרי אתרים ועמודי פייסבוק של המעצבים והאדריכלים האהובים אלינו, ומשתדלים להגיע כמה שיותר לתערוכות עיצוב מקומיות ובינלאומיות.

מזה שבע שנים אנחנו מדפיסים על מדפסת HP-UV. בחרנו בסוג המדפסת זה, מכיוון שהיא יכולה להדפיס על מגוון רחב של חומרים שטוחים בטכנולוגיה ירוקה, ומיד התחלנו לחפש מוצרים נוספים שניתן להפיק עם המכונה החדשה והמלהיבה שלנו.

מוצר הדגל של מרבדים הוא שטיחי ה PVC שלנו. בתחילה הזמנו PVC מספקים שונים בעולם, הדפסנו דוגמאות, ניסינו ובדקנו את החומרים השונים, עד שלבסוף מצאנו את חומר הגלם הנוכחי. את ה PVC  שלנו אנחנו מייבאים במיוחד מאירופה, האו באיכות גבוהה מאוד מעולם הבניה, ובמקור לא היה מיועד בכלל למכירה לקהל הפרטי, אלא לקבלנים בלבד. אבל אנחנו ראינו את הפוטנציאל, ומאז לא מצאנו חומר שמשתווה לו מוצר נוסף שאנחנו מאוד אוהבים אלו שטיחי הבמבוק שלנו. גם כאן ניסינו והשתפרנו עד שמצאנו את הספק שיכול להביא לנו שטיחי במבוק באיכות גבוהה עם גימור איכותי כמו שאנחנו אוהבים. ומקולקציה לקולקציה יש לנו יותר רעיונות ואנחנו מגלים יותר אפשרויות מהחומר הנהדר הזה.

כל העיצובים בחנות שלנו מופקים על ידי המעצבים הגרפיים של הסטודיו בהובלתה של מיכל. כל רבעון אנחנו מעלים קולקציה חדשה לאתר, בהשראת הטרנדים שאנחנו עוקבים אחריהם.

גם עכשיו הצוות הגרפי עובד על קולקציה חדשה ואנחנו מחפשים את המוצר הבא שיצטרף למותג מרבדים!