הסיפור שלנו

עלינו –  
הסטודיו שלנו התחיל את דרכו ליד הים בחיפה כסטודיו לצילום פרסום ותעשיה. במשך השנים עברנו לעסוק בעיצוב והפקת תערוכות בארץ ובחו”ל ובנוסף העברנו את הסטודיו למשגב שבהרי הגליל.

עיסוק באומנות ועיצוב הם הבסיס והתשוקה בעבודה שלנו, כך שהיה לנו טבעי להמשיך לתחום של עיצוב הבית ולהקמת המותג מרבדים, חנות אונליין לעיצוב הבית, שצמחה מתוך הסטודיו, והיום היא מותג בינלאומי שמתמחה בעיצוב והפקה של שטיחי פיויסי ושטיחי במבוק מודפסים.

השטיחים שלנו מכניסים לבתים שלכם את עולם העיצוב, צבעוניות עם שיק, טרנדיות וסטייל לכל מקום בבית: סלון, מטבח, מסדרון, חדרי שינה, חדרים לילדות וילדים, חדרי משפחה ובכלל.

בחנות שלנו תמצאו גם ראנרים ופלייסמטים לעיצוב השולחן, מדבקות פיויסי איכותיות לעיצוב חדרי הרחצה והמטבח ומוצרים נוספים שישלימו את מראה הבית שלכם. במרבדים יש לנו אהבה מיוחדת לחיות מחמד ולכן אנחנו מעצבים גם עבורן.

הצוות בסטודיו מפיק את המוצרים מא’ ועד ת’:
הכל מתחיל במחשבה ורעיון (העיצוב)
המעצבות מתעדכנות במתרחש בעולם העיצוב, הן עוקבות אחרי המעצבים והאדריכליות האהובות עליהן, מתעדכנות בטרנדים העכשוויים בתחום ומקבלות השראה ממסורות אתניות  מרחבי העולם (ספרד, ברצלונה, מרוקו, סקנדינביה ועוד). אנחנו מעצבים לכם קולקציות עם העיצובים היפים ביותר ומקפידים על סגנונות שונים, בצבעוניות וטקסטורות מגוונות, כדי שכל אחת ואחד ימצאו בעיצובים את הטעם המיוחד שמתאים לכם.
מרעיון למימוש (הייצור)
אחרי סיום עיצוב הקולקציות, אנחנו עושים טסטים בכדי להגיע לצבע המדויק ואז מדפיסים לכם את ההזמנה. אנחנו מדפיסים לפי ההזמנות שלכן ולכן כל מוצר שלנו הוא “חם מהתנור” ולא שוכב על המדף. המוצר עובר בדיקת איכות כדי לוודא שהודפס בצורה מושלמת.
המדפסות שלנו מדפיסות בטכנולוגיה ירוקה בצבעים לא רעילים.
יש לנו אפשרות להדפיס על המון חומרים כמו עץ, מתכת, זכוכית, בד ועוד. את השטיחים מדפיסים בסטודיו על גבי pvc באיכות גבוהה מאוד בייבוא מאירופה ואת שטיחי הבמבוק הייחודיים שלנו עם גימור איכותי אנחנו מייבאים ביבוא אישי.
אריזה ואליכם הביתה –
אנחנו משתמשים באריזה ידידותית לסביבה, ולא שוכחים להכניס באריזה גם מתנה קטנה: קוסטרים, תחתיות לכוסות מבית מרבדים.
שירות השליחים מביא לכן את המוצר המעוצב שבחרתן עד הבית.

מאחלים לכם ליהנות מהעיצובים והמוצרים שלנו,  גם עכשיו הצוות שלנו עובד על קולקציה חדשה ואנחנו מחפשים את המוצר הבא שיצטרף למותג מרבדים!